Şeş Beş Tavla

Şeş Beş Tavla

- in tavla
24
0

Play65 ile tavla eğlencesine hazır mısınız? Dünyanın en çok oynanılan online oyunu yeni yüzüyle sizleri bekliyor. 2006 senesinden bu yana tüm dünyadaki tavla oyuncularını beraberce oyun oynamasını sağlayan bu sistem, en iyi beceri oyunuödülünü almasının ardından daha büyük kitlelere hitap etmeye başlamıştır.

Tavla65 (şeş beş) içerisinde binlerce online oyuncu sizlerle tavla oynamayı bekliyor. Her seviyeden oyuncu bulabileceğiniz bu sistemde; ister tek maç yapın, ister seri maçlar yapın, isterseniz her akşam düzenlenen online turnuvalara katılın. Sınırsız eğlence play65 ile sizleri bekliyor. Play65 (tavla şeş beş) sizlerin rahat ve konforlu bir şekilde oyun oynayabilmesi için her şeyin düşünüldüğü bir sistemdir. Size sadece oyunu indirmek, bilgisayarınıza kurmak, tavla65 sistemine kayıt olmak ve tavla oynamak kalır.

Hala Play65’e üye değilseniz hemen bu muhteşem oyunu bilgisayarlarınıza indirin ve sınırsız eğlencenin kapılarını açın. Oyunu indirmek için alt kısımdaki resmin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

tavla_ses_bes

Şeş Beş Tavla ile kendi sınırlarınızı zorlayın. Normal hayatta sadece yakın çevrenizle oynadığımız tavla, artık çok daha eğlenceli. Çok daha uzman oyuncular var. Ve çok daha sıkı düellolara şahitlik edeceksiniz.

Turnuvalar ise, sizlerin oyun becerilerinizi diğer oyuncularla sınayabilmeniz için mükemmel bir fırsat olacaktır. Sadece Türkiye’den gelen oyuncular değil, dünyanın farklı ülkelerinden gelen oyuncular bu turnuvalarda buluşup; galip gelmek ve büyük ödülleri kapmak adına inanılmaz heyecanlı bir rekabet içerisine girmektedirler. Sizde hemen bu online dünyanın en sevilen oyununu kendi bilgisayarlarınıza yükleyin ve oynamaya başlayın.

Ayrıca Şeş Beş Tavla sayesinde birçok yeni arkadaşlık fırsatı da sizleri bekliyor. İster yabancılarla, isterseniz de Türkiye’nin farklı illerinden gelen on binlerce oyuncu ile aynı sistem içerisinde tavla oynayabildiğiniz gibi sohbette edebilirsiniz. Hemen play65 programını bilgisayarınıza indirin ve tavlanın bu eğlenceli, heyecanlı dünyasındaki yerinizi alın. Siz ayaklarınızı uzatın ve çayınızı yudumlarken, tavla oynama keyfini yaşayın.

Leave a Reply

You may also like

En Eski Oyun

En Eski Oyun  Çok eski bir oyun olan tavla,