Okey oyunu indir

Okey oyunu indir

- in okey
28
0

Sizlere iki yılı aşkın bir süredir Tavla hakkında güncel yazılar ve oyunlar hakkında bilgiler vermekteyiz. Dünyadaki ve Türkiye’deki mevcut tavla sitelerinin karşılaştırmalarını ve indirme linklerini siz tavla severlerle paylaşmaktayız. Bu yazımızda ise ülkemizde en az tavla kadar oynanılan diğer bir oyun olan okey ve mevcut siteler içerisinde en iyi okey oyunlarından bahsedeceğiz.

Tavla indir hizmeti veren web sitemizden artık ücretsiz olarak okey oyunu indirebilecek ve oynayabileceksiniz. En az tavla oyunumuz kadar kaliteli olan bu sistem içerisinde okey101 gibi farklı okey oyun çeşitliklerine de rastlama ve oynama şansını yakalayacaksınız. Oyun oynarken sohbet edebileceğiniz bu canlı okey oyunu içerisindeki yerinizi almak için aşağıdaki okey indir resminin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

okey_oyunu_indir-gercektavla

Okey tavla oyununun aksine iki yerine dört kişi ile oynanılmaktadır. İstenildiğinde iki veya üç kişi ile de oynanılabilinir ancak en çok dört kişilik bir oyunken zevkli ve eğlenceli bir hale gelmektedir. İnternette çok fazla olarak oynanılmayan okey oyununun online platformda çok rağbet görmemesinin nedeni, piyasada yeteri seviyede kaliteli yazılımların bulunmamasıdır.

Bizler tavla indir hizmetimizin yanına bu yüzden dünyanın en kaliteli okey oyununu getirdik ve sizlerin bedavaya sahip olacağı bir platformun temelini attık. Sizde okey oyunu indir makalesini inceleyerek oyun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu siteden yazılımı bilgisayarınıza indirdikten sonra kolay okey indir basamaklarını takip ederek oyunu bilgisayarlarınıza kuracaksınız. Ardından on binlerce kişiyle beraber okey oynayabilir ve sohbet edebilirsiniz. Hem de tamamen ücretsiz olarak.

Okey günümüzde giderek yaygınlaşıyor. Eskiden sadece Türklerin oynadığı şansa ve bilgiye dayalı bu oyun, günümüzde internetin yaygınlaşmasıyla farklı dünya ülkeleri, insanları tarafından da oynanılmaya başlanmıştır. Sizde tüm dünyadaki okey severlerle aynı odalarda canlı oyun oynama fırsatından hemen yararlanın. Her seviyeden oyuncu bulabilir ve dilediğiniz kişilerle okey oynayabilirsiniz.

Eğer sizde tavla oyunu oynamaktan sıkılır ve ben okey oynamak istiyorum derseniz hemen bu oyunu bilgisayarlarınıza indirin ve masaüstünüzün en güzel yerine kısa yolunu kaydedin. Bu işlemden sonra canınız ne zaman okey oyunu oynamak isterse hemen oyun lobimize bağlanın ve eğlenceyi başlatın. Hepinize bol şanslar dileriz.

About the author

Leave a Reply

You may also like

En Eski Oyun

En Eski Oyun  Çok eski bir oyun olan tavla,