Yeni yıla özel tavla turnuvası

Yeni yıla özel tavla turnuvası

- in tavla haberleri
18
0

Bir yılında daha sonuna geldiğimizi artık söyleyebilirim. Gercektavla.com olarak sizlere Mart 2009 yılından bu yana tavla hakkında birçok bilgi sağladığımı düşünüyorum. Hayatımızın en vazgeçilmez oyunu Tavla, inanıyorum 2012 yılında da milyonlarca kişi tarafından oynanılacaktır. Gerek gerçek yaşam, gerekse internette bu heyecan hiç bitmeyek gibi görülüyor. Yeni yıla özel olarak hazırlanan tavla turnuvası hakkında sizleri bilgilendirmek beni mutlu edecektir.

Bildiğiniz gibi gercektavla.com sizlere gerçek yaşamınızın içerisinde yer alan tavla oyununu kazandırmıştır. Her zaman katılım sağladığınız oyun programımız içerisinde sizleri yeni yıla özel tavla turnuvasına bekliyor. “Happy New Year Backgammon” adlı turnuvanın özellikleri saymakla bitmeyecektir. Ancak sizleri daha fazla meraklandırmamak için turnuvaların özellikleri şunlardır:

  • Yeni yıla özel gerçek tavla turnuvası saat 31/12/2011 tarihinde ve saat 23:00 da başlayacaktır.
  • Turnuvaya herkes katılım sağlayabilir. Dilerseniz yakın dostlarınızıda davet edebilirsiniz.
  • Eş zamanlı olarak yüzlerce tavla oyuncusu aynı anda oyuna başlayacaktır. Oyun sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecektir.
  • Turnuvada derece giren oyuncuları yeni yıla özel fırsatlar bekliyor. Biraz ipucu vermem gerekirse; Yurtdışı seyehati, hediyeler ve tavla ustası olduğunuzu tescilleyen bir belge sizlerin olacaktır.
  • Turnuvaya katılım sağlamak için tavla indir ve sınırsız eğlenceyi yaşamaya hazırlanmanız gerekmektedir.

Katılımda bulumak isteyen oyuncuların “Tavla İndir” kısmından oyunu bilgisayarlarına yüklemelerini belirtmekte fayda var. Üye olmayan oyuncuların kısa bir üyelik işlemi sonucunda turnuva içerisine katılım sağlamaları çok kolaydır. Bu yüzden yarın saat 22:00 saatine kadar oyuna sahip olmalısınız. Gerçekten de sizlere farklı bir hava katacağını düşünüyorum. Eğer yılbaşını evde geçiriyorsanız, yeni yıl turnuvası tam size göre bir olay olacaktır.

Yıllardır evde olduğunuz zamanlarda sadece televizyon ekranlarına bağlı kalmıştınız. Ancak gelişen teknolojiyle beraber internette zaman geçirebilmeniz kolaylaşmıştır. Gerçek tavla sitesinin, sizlere tavla oyunu oyna olanağını sunabilen en iyi oyun portalı olduğunu söyleyebilirim. Yaklaşık 3 yıldır her teknolojiye ayak uyduran yapısıyla sizlere, tavla oyununun heyecanını doyasıya yaşatmıştır. Ülkemizde bulunan her insanın mutlaka tavla oynamak istediği yeni yılımızda, sizleri en iyi şekilde ağırlamak için elimizden geleni yapacağız. Bunun için mutlaka tavla indir olayını gerçekleştirmeli ve oyuna hemen başlamalısınız.

Tavla severleri tekar bütünleştirecek olan yeni yıla özel tavla turnuvasına katılmanızı öneririm. 2012 yılında tüm tavla severleri yeni bilgiler kapsamında aydınlatmaktan zevk alacağımı ve sizleri her konuda en doğru bilgiye ulaştıracağımı düşünebilirsiniz. Sevgi, saygı ve en önemlisi sağlıklı bir yıl geçirmenizi ister, keyif dolu tavla turnuvalarında birlikte olmamızı dilerim.

Leave a Reply

You may also like

En Eski Oyun

En Eski Oyun  Çok eski bir oyun olan tavla,