ahşap tavla setleri, Alibaba.com ahşap tavla setleri Tedarikçiler ve Üreticileri

ahşap tavla setleri, Alibaba.com ahşap tavla setleri Tedarikçiler ve Üreticileri

- in tavla
31
0

Tüm ürünlerimiz Satranç Takımları, satranç parçaları, satranç saatleri, satranç demo panoları, satranç çanta, satranç scorbeooks, Satranç madalya, Dev satranç setleri vb daha 300 satranç ürün içerir.

Satranç İmal ekipmanları ve satmak plastik satranç taşları, satranç takımları, satranç panoları, satranç çanta, satranç saatleri, satranç demo panoları, satranç ödül madalya, satranç scorebooks, satranç bilekliği, satranç anahtarlık parçaları, satranç fare altlığı, satranç açılış kartları dev satranç setleri, dev dama setleri, mini dev satranç setleri, dev satranç tahtaları ve çok daha fazlası vb satranç seti, satranç saati, satranç demo tahtası, satranç scorebook, satranç torbasını, satranç madalya dahil www tüm satranç ekipmanları tüm katalog kontrol edin, herhangi bir boyut ve renk mevcuttur göre seçtiğiniz için bahçe satranç, bahçe dama 2 vb set vardır! pls ürünlerimiz ile ilgilenen varsa MDF / masif ahşap vs.

7 gibi malzemelerin 3 değişik türleri.

Kişisel gereksinimi ve şikayetler 4.

isteğinize göre yapma 3.

Kalıp yüksek uyulacaktır.

5.

Ürün laboratuar test ve sertifika isteğiniz gibi elde edilebilir.

Fabrikamız üretilen ve satılan ahşap ürünler fazla 20 yıldır ve biz mükemmel satış ekipleri ve işçiler var olmuştur.

* Teslim süresi sipariş sezonu, sipariş miktarı ve diğer belirsiz faktörlere bağlı olarak genelde 30-40days vardır.

işbirliğinin her fırsatı Takdir bize fazla olması emir ile ilişkilerde olgun öğrenelim.

S1: Eğer sale9 için stok öğeleri bir dizi tüm ürünlerimiz müşteri talebine göre dizayn ve imal edilmiştir var mı.

Sipariş yukarı belli miktara olduğunda örnek şarj iade edilebilir.

Bana senin fikrin söyle veya bize çizim sağlayabilir.

örnek ücreti ürünün malzeme ve büyüklüğüne göre şarj edilir.

Lüks Ahşap Staunton Tavla Satranç Seti Ürün Lüks Ahşap Staunton Tavla Satranç Takımı Malzeme Ahşap, Golssy bitirmek, 180 derecelik menteşeler Boyut 38 x 18.

5 x 5 cm Craft Renk priting, sıcak damgalama, sıcak delme, ekran priting vb Renk Özel baskı Ofset baskı, serigraf Kullanım tavla oyunu Tasarım Staunton Tavla satranç Seti QC 3 kez Ambalaj 500 ~ 150.

000 adet 5 ~ 12 gün Baskı yapılan numune, üretim süresi için emzik için 150.

000 adet numune 3 gün boyunca Adedi 500sets Kapasitesi 15 gün bitmiş ürünler için malzeme seçimi ile ilgili 5 gün test edilmesi için depozito olarak Batılı bir karton Ödeme T / T paketlenmiş 200 ~ 600 adet, sevkiyat Shenzhen dengesi Limanı, Guangzhou, vb teslim EXW, FOB, CNF, CIF, Hong Kong Şartları kadar% 70.

Aşağıdaki resme tıklayın ve Staunton tavla kümesi hakkında daha fazla bilgi almak olacaktır: Oyun kutusu M cevher tavla tasarımı perfer olabilir Ambalaj ve Nakliye Paketi şunlardır: 1 x Toptan ahşap nemlendirme 1 x Nemlendirici 1 x higrometre 1 x Kuruma İletişim Şimdi Şanslı Lee Tel: +86 769-89031969 Telefon: +86 769-89031929 WhatsApp: +86 136 52624908 Şirket Adresi: 35TH Jinda yol, Juqi Sanayi Bölgesi Humen Town Dongguang, masif ahşap Mevcut in yapılmış Çin ahşap Tavla Seti Beautifu meşe kaplama 15′ ve 18 ’15 inç 12 setleri / 0.

078cbm / cTN 18 inç 6 setleri / 0.

054cbm / cTN Ahşap Satranç 1 Satranç Kurulu Boyutu 1 Satranç Üretici Oyun 3 İsim 3 29/34/39 / 48cm Malzeme Ahşap Numune Hızlı kurşun zamanı: 1 ~ 3gün OEM Boyut ve logosu tasarım dahil Chessboard2 Çeşitleri satranç taşları Sertifikası mevcut Evet Paketi olarak yapılabilir 1 adet / Renk kutusu Ürün Genel Bakış 1340 ahşap tavla setleri ürünleri, Alibaba.

com üzerinde tedarikçiler tarafından satışa sunulmaktadır hangi satranç oyunları% 80, b hesapları oard oyun% 10’unu.

ahşap tavla setleri seçenekleri çok çeşitli ahşap gibi size mevcuttur.

başta Asya’da bulunan Alibaba.

com’da ahşap tavla setleri satan 1,320 tedarikçiler vardır.

tedarikçilerin en iyi ülkeler ahşap tavla setleri arz yüzdesi sırasıyla% 1,% 86 ve% 6 olduğu gelen Amerika Birleşik Devletleri, Çin ve Hindistan vardır.

Ahşap tavla setleri ürünleri ABD, İngiltere ve Kanada’da en popülerdir.

Leave a Reply

You may also like

Ismarlama Global – Ürün Detayı – Turnuva Boyut Akdeniz Tavla

Bu tavla seti deri çanta ile saç yağı