Tavla – Google Play Yorumlar üzerinde LITE Games tarafından ücretsiz Masa Oyunu | İstatistikleri

Tavla – Google Play Yorumlar üzerinde LITE Games tarafından ücretsiz Masa Oyunu | İstatistikleri

- in tavla
42
0

çevrimdışı ve çevrimiçi çok oyunculu modu ile Android akıllı telefon ve tablet üzerinden ücretsiz olarak şimdi popüler masa oyunu tavla LITE Oyunları versiyonunu oynayın.

?? Özellikler ?? – parasız ayarlanabilir difficulty- Casual Tavla ile bilgisayara karşı Tren katılan! Hiçbir bahisler! – Serbest-play üstüne dünya tırmanın her yerinden rakiplere karşı çevrimiçi Kısıtlamalar Oynat olmadan ?? arasında çevrimiçi yüksek skor tablosu – Unlock şaşırtıcı başarıları ?? – Mücadelesi, bir devicePlay ücretsiz tavla çevrimiçi ve ayrıca Tavla, Narde, Tavli, Tawula, Takhteh olarak bilinen history.

Backgammon, en eski kayıtlı oyun aynı üzerindeki arkadaşlarınız ve ailenizle iki oyuncu dolayı haddeleme zar için, strateji ve şans bir arada içeren bir oyun kurulu.

Amaç kişinin kendi oyun tüm parçaları kaldırmaktır? ? kurulu rakip aynı şeyi önce.

zar tek oyunun sonucunu belirlemek mümkün olmakla birlikte, strateji iyi ve oyunlar bir dizi içinde daha iyi oyuncular ayıran şeydir.

senin taktik ve kilit açma şaşırtıcı başarılara oyunu, işi öğrenin.

Deneyim heyecan küresel çevrimiçi çöpçatanlık aracılığıyla maçları veya bilgisayara karşı bilemek becerileri.

, Taktik sürece oyun olarak birlikte oynayabilmeniz telefonlarında kullanılabilir sağ stratejisi ile ücretsiz Backgammon oyna şimdi! – arkadaşlarınız ve aile çevrimdışı veya çevrimiçi bakılmaksızın telefon ya da bizim büyük çok oyunculu modları arasında kullanmak işletim sistemi ne meydan! ve gözlem becerileri sonunda LITE Oyunları topluluğunun üst oyuncular arasında kendinizi bulmak ve küresel liderler içinde kendine bir yer kazanacağım.

? Eğer Tavla masa oyunu aşağıdaki dillerde kaliteli yerelleştirme sunulmaktadır yapabilir: İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, Türkçe ve Russian.

The oyunu dama, Othello veya Mills ve tekliflerin hayranları için mükemmel : // www bir başlayanlar için stratejik meydan okuma hem de deneyimli veterans.

Join ve kendinize iyi oyuncular gururla olmak https her hafta görüntülenen olacak bizim oyuncu topluluğunun https://www.

facebook.

com/LiteGamesThe 10 bir üst noktaya olsun.

lite.

games/games/Backgammon/You burada bizim genel şartları ve koşulları bulabilirsiniz: http://tc.

lite.

games .

.

.

ve gizlilik politikamız burada: http: //privacy.

lite.

gamesVisit bizi daha özgür Android için oyunlar: https: //www.

lite.

gamesOr burada bize app geribildirim vermek: [email protected]

gamesThanks oyun için!

About the author

Leave a Reply

You may also like

Ismarlama Global – Ürün Detayı – Turnuva Boyut Akdeniz Tavla

Bu tavla seti deri çanta ile saç yağı